Na dobry początek sezonu - spotkanie dla nauczycieli

U progu nowego sezonu zapraszamy nauczycieli wszystkich etapów nauczania oraz wychowawców przedszkolnych na spotkanie z Piotrem Klimkiem (dyrektorem) i Agatą Drwięgą (specjalistką do spraw edukacji). Na początku zabierzemy Państwa na wycieczkę po zakamarkach teatru, a następnie chcielibyśmy porozmawiać o Państwa oczekiwaniach związanych z działalnością naszego Teatru. Z przyjemnością przedstawimy także program działań edukacyjnych, jakie zaplanowaliśmy w rozpoczynającym się sezonie. Opowiemy o Teatrze Nawigacji i wydarzeń wchodzących w jego skład.

Na spotkanie zapraszamy 27 września o godz. 17:00. Współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Zgłoszenia przyjmuje Alina Janiszewska-Płaziak (e-mail: alina.janiszewska@odnpoznan.pl,  tel.: 618 584 733, tel. kom.: 508 381 684)
Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Dla uczestników spotkania mamy także niespodziankę - możliwość zakupu 2 biletów na spektakl "Za-Polska" w reż. Agaty Biziuk (27 IX, godz. 19:00) w specjalnej cenie 30 zł (zamiast 45) na hasło "Witaj szkoło". Rezerwacji można dokonywać pod adresem mailowym: bow@teatranimacji.pl lub elzbieta.ratajczak@teatranimacji.pl oraz dzwoniąc pod numer tel. 518 615 556.

Projekt Teatr Nawigacji odbywa się w ramach programu "Edukacja kulturalna", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Mkidn logo