„Ślimak i lew” - wystawa WASZYCH dzieł sztuki!Wszyscy jesteśmy artystami. A w szczególności dzieci! Między innymi o tym jest nasz spektakl – ukłon w stronę szalonej dziecięcej wyobraźni. Majowe spektakle „Ślimak i lew czyli bajka o niedźwiadku, smoku, pani królik, rycerzu, mrówce, dinozaurze, pięciu jaszczurkach, fenku, stworkach i magicznym prostokącie" Leonarda Delimaty w reżyserii Artura Romańskiego łączymy z absolutnie unikalną wystawą dzieł sztuki prawdziwych artystów – Waszych Dzieci. Każde dziecko, które przyjdzie na spektakl z własną pracą plastyczną przedstawiającą ukochaną zabawkę lub ulubioną zabawę, stanie się autorem zbiorowej wystawy na naszym teatralnym foyer.

Obrazy małych Artystów będą wisiały w Teatrze Animacji na honorowym miejscu przez tydzień, podziwiane przez naszych Widzów i Aktorów.


Przynieście prace Waszych dzieci w weekend do Teatru, pokażcie je w kasie, a każdy autor pracy otrzyma darmowy bilet na wybrany spektakl w sobotę 13 lub w niedzielę 14 maja o godzinie 11.00!

Następnie oddajcie pracę Obsłudze Widowni i po spektaklu podziwiajcie ją na Wystawie!

Prosimy o przynoszenie prac w formacie łatwym do zawieszenia.