Warsztaty dla nauczycieli do spektaklu "Karmelek"

Serdecznie zapraszamy nauczycieli inne osoby pracujące z dziećmi na warsztaty związane ze spektaklem "KARMELEK"  Marty Guśniowskiej w reżyserii Bartosza Kurowskiego Warsztaty prowadzone przez Agnieszkę Cienciałę odbędą się w Teatrze w czwartek 29 listopada w godzinach 16.45-20.00. Udział jest bezpłatny, ale wymaga zgłoszenia się na adres: promocja@teatranimacji.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! 
O warsztacie:

"Talenty i mocne strony - jak dostrzec dobro i pomóc dziecku je w sobie odkryć."

Jak zauważyć w dziecku osobę? To kim naprawdę jest? Co daje i co może dać?

Jak pomóc mu nie przegapić swojego talentu, pielęgnować go?

Jak bez porównań, oczekiwań docenić dobro i wartość kilkuletnich ludzi?

Podstawą spotkania opartego na metodzie warsztatowej, będą proste ćwiczenia, zabawy i dyskusje wspierające rozwój osobisty dorosłych pracujących z dziećmi. Większość ćwiczeń będzie można, po niewielkiej modyfikacji przenieść na grunt własnej pracy z dziećmi. Celem warsztatów jest zainspirowanie uczestników do rozwojowej pracy z dziećmi. Spotkanie ukierunkowane jest na uruchomienie potencjału i wykorzystanie indywidualnych zasobów nauczycieli do tworzenia wartościowych i odżywczych relacji z dziećmi. Spotkanie odbędzie się w swobodnej, twórczej atmosferze sprzyjającej sytuacji edukacyjnej.

Data: 29.11.2018
Godzina: 16.45 - 20.00
Czas trwania: 180 minut.
Miejsce: Teatr Animacji w Poznaniu
Odbiorcy: 16 osób, nauczyciele, edukatorzy, animatorzy kultury, osoby pracujące z dziećmi.

Agnieszka Cienciała – certyfikowany Trener Familylab Association, międzynarodowej organizacji założonej przez duńskiego pedagoga i terapeutę Jespera Juula, zrzeszającej profesjonalistów pracujących z rodzinami i wychowawcami, którzy wyznają podobne wartości, oparte na poszanowaniu ludzkiej godności i chcą w ten sposób współtworzyć zdrowsze i bardziej świadome społeczeństwo. Od 2011 roku trenerka certyfikowana przez Pracownię Psychologiczna "Spotkanie" rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Tworzy i realizuje różnorodne projekty społeczno-kulturalne, teatralne, edukacyjne dopasowane do grupy, zainteresowań i potrzeb odbiorców, niestandardowe projekty reklamowe, spektakle i happeningi. Właścicielka Ambientówki.

"We wszystkim co tworzę stawiam na szacunek, empatię, wyobraźnię i współpracę. Uważam, że każdy człowiek nosi w sobie potencjał twórczy i talenty, które warto uruchomić. Wierzę, że działania edukacyjne i kulturalne podnoszą jakość życia wszystkich uczestników i zmieniają świat na lepsze."