Warsztaty dla nauczycieli do spektaklu "Ulf i Balon"

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych oraz inne osoby pracujące z dziećmi na warsztaty związane ze spektaklem "ULF I BALON" w reżyserii Przemysława Jaszczaka. Warsztaty prowadzone przez Agnieszkę Cienciałę odbędą się w Teatrze w czwartek 18 października w godzinach 17.00-20.00. Udział jest bezpłatny, ale wymaga zgłoszenia się na adres: promocja@teatranimacji.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy na spektakle w październiku!

O warsztacie:

Granice, emocje, komunikacja w spotkaniu z dzieckiem - warsztat dla nauczycieli, animatorów i edukatorów.

Podstawą spotkania opartego na metodzie warsztatowej, będą proste ćwiczenia i gry trenerskie, które uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas zajęć z dziećmi. Przygotujemy też "ściągę" z pomysłami na skuteczne zabawy rozwojowe min: skupiające uwagę, pomagające rozwinąć umiejętności interpersonalne dzieci. Zabawy ze "ściągi" sprawdzimy w praktyce.

Celem warsztatów jest zainspirowanie uczestników do rozwojowej pracy z dziećmi. Spotkanie ukierunkowane jest na uruchomienie potencjału i wykorzystanie indywidualnych zasobów nauczycieli do tworzenia wartościowych, wzorcowych relacji z dziećmi.

Spotkanie odbędzie się w swobodnej, twórczej atmosferze sprzyjającej sytuacji edukacyjnej.

Agnieszka Cienciała – animatorka sztuki, trener rozwoju osobistego. Tworzy i realizuje różnorodne projekty społeczno-kulturalne, teatralne, edukacyjne dopasowane do grupy, zainteresowań i potrzeb odbiorców, niestandardowe projekty reklamowe, spektakle i happeningi. Właścicielka Ambientówki.
"We wszystkim co tworzę stawiam na kreatywność, empatię, wyobraźnię i współpracę. Uważam, że każdy człowiek nosi w sobie potencjał twórczy i talenty,  które warto uruchomić. Wierzę, że działania edukacyjne i kulturalne podnoszą jakość życia wszystkich uczestników i zmieniają świat na lepsze."

ZAPRASZAMY!