FESTIWAL NAJMŁODSZYCH

FESTIWAL NAJMŁODSZYCH


Art Fraction Foundation, Teatr Animacji i Centrum Sztuki Dziecka zapraszają na: W ramach FESTIWALU NAJMŁODSZYCH zaprezentowane będą trzy programy:

SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowana przez ART FRACTION FOUNDATION,

MAPPING FESTIVAL
 realizowany przez TEATR ANIMACJI W POZNANIU w ramach projektu “Mapping. A map on the aesthetics of performing arts for early years”,

SMYKA MUZYKA 
realizowana przez CENTRUM SZTUKI DZIECKA W POZNANIU.Wspólnie zaprezentujemy spektakle z Polski i Europy oraz koncerty i wydarzenia muzyczne. Spotkamy się z Wami podczas warsztatów, akcji twórczych, masterclasses.

Projekt Sztuka Szuka Malucha został zainicjowany przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w 2006 roku. W latach 2014-2019 Festiwal organizowany był wspólnie przez Centrum i Art Fraction Foundation. W latach 2020-2021 projekt realizowany jest przez Art Fraction Foundation.
 
KIEDY? 28.06-04.07.2021
GDZIE? W Teatrze Animacji w Poznaniu, CK Zamek i na Scenie Wspólnej Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
DLA KOGO? Dla dzieci od 0 do 5 lat i bliskich im dorosłych.
BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się 14 czerwca 2021 o godz. 12:00. Bilety sprzedawane będą przez system bilety24.pl
INFORMACJE: www.festiwalnajmlodszych.pl
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania: info@ festiwalnajmlodszych.pl
 
Projekt “Festiwal Najmłodszych” jest współfinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Projekt „Sztuka Szuka Malucha” współfinansowany jest przez Miasto Poznań. Projekt “Mapping. A map on the aesthetics of performing arts for early years” współfinansowany jest ze środków programu Kreatywna Europa.
Partnerem festiwalu jest Small Size Network oraz Centrum Kultury Zamek.