„WIELKIE RZECZY” W DOMU (słuchowisko online) / SZTUKA SZUKA MALUCHA
Malina Prześluga
director: Alicja Morawska-Rubczak
duration: 30 min.
Kids
producers
obsada:
Julianna Dorosz
Karolina Martin
Marcel Górnicki
muzyka: Piotr Klimek
realizacja dźwięku: Maciej Kuśnierz
ilustracje: Robert Romanowicz
kaligrafia i skład: Katarzyna Mular

koncepcja: Barbara Małecka
produkcja: Mateusz Okonek
wydawnictwo: Art Fraction Foundation dla Sztuka Szuka Malucha
spectacle description

 

ART FRACTION FOUNDATION zaprasza na SŁUCHOWISKO ONLINE „WIELKIE RZECZY” W DOMU

Wiek: 1-5

Co jest dla Ciebie najważniejsze? Zabawa? Przyjaźń? Radość? Jeśli tak, to na pewno polubisz trójkę naszych wyjątkowych przyjaciół – Lisa, Niedźwiedzia i Zająca, którzy pokażą Ci jak wspaniale potrafią się razem bawić.

Jak to działa?

Wybieracie termin wydarzenia online, a my dostarczamy Wam pakiet festiwalowy, dzięki któremu - bez wychodzenia z domu - weźmiecie udział w naszym wydarzeniu. W pakiecie festiwalowym znajdziecie gwiazdę tegorocznej edycji Sztuka Szuka Malucha - książkę „Wielkie rzeczy”. Każdy egzemplarz będzie biletem wstępu na wyjątkowe wydarzenie dźwiękowe, podczas którego po raz pierwszy w historii usłyszycie Lisa, Niedźwiadka i Zająca. 

Dbając o zdrowie naszych widzów – wydarzenie realizowane będzie tylko w sferze audio, a wrażeń wzrokowych dostarczy pięknie wydana książka. 

Gdy nadejdzie termin wydarzenia - usiądźcie wygodnie na kanapie z książką (i ciepłym kocem!), zalogujcie się zgodnie z dołączoną instrukcją i przenieście do naszego lasu!


Co zawiera pakiet?

  • Książkę „Wielkie rzeczy”
  • Dostęp do słuchowiska online w wybranym terminie - instrukcję logowania
  • Naklejki z festiwalowymi zwierzakami

O książce:

Zaprosiliśmy zespół wybitnych twórców związanych z literaturą, muzyką i ilustracją dla dzieci – Malinę Prześlugę, Piotra Klimka i Roberta Romanowicza – do stworzenia pierwszej w historii książki o przygodach bohaterów festiwalu Sztuka Szuka Malucha. Poznacie bliżej - leśnych przyjaciół - Zająca, Lisa i Niedźwiedzia! Piękne ilustracje, kartonowy, ekologiczny papier, zabawny i mądry tekst – to nie wszystkie elementy tworzące to wydawnictwo. 

Ważne:

Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie naszych widzów, przygotowaliśmy dwie formy uczestnictwa w wydarzeniu - tak, by każdy z Was mógł być z nami w taki sposób, który najbardziej mu odpowiada. W tym miejscu - kupujesz pakiet festiwalowy dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniu online.

TUTAJ KUPISZ PAKIET FESTIWALOWY (w cenie 60 zł z dostawą):
18.10.2020, g. 12.00 ZAMÓW PAKIET
18.10.2020, g. 17.00 ZAMÓW PAKIET

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego: bilety@sztukaszukamalucha.pl


Premiere: 18.10.2020
schedule
aktualnie brak terminów