50. Wieczór z Piosenką Nieobojętną
Klub Szyderców bis
director: Klub Szyderców bis
duration: 2 godziny
Young people and adults
producers
Klub Szyderców bis
Klub Szyderców bis
spectacle description
Pięć lat temu, na Jeżycach narodziła się inicjatywa, której twórcy postawili sobie zadanie stworzenia przestrzeni do prezentacji różnorodnych pomysłów artystycznych - w szczególności tych, związanych z polską piosenką. Od tego czasu Wieczory z Piosenką Nieobojętną - bo tak nazwali swój pomysł - cieszą się coraz większą popularnością, a z możliwości zaprezentowania swojej twórczości korzysta wielu poznańskich artystów, w tym gospodarze Wieczorów, czyli Klub Szyderców Bis.
 
Wieczory z Piosenką Nieobojętną, czyli jaką?.. Taką w której autorowi zależy na słowach, kompozytorowi na dźwiękach, wykonawcy na interpretacji, a publiczności - na czymś więcej niż to, co dostarcza nam kultura masowa i masowi producenci muzyki. 
 
Jubileusz, dla stałych bywalców Wieczorów, będzie swoistym podsumowaniem i kwintesencją pięciu lat działalności. Ale nie jest to tylko spotkanie dla tych, którym comiesięczne spotkania z piosenką są dobrze znane. To też dobry moment, aby zaprosić tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poczuć tego magicznego, piwnicznego klimatu. Na 50 Wieczorze nie zabraknie zarówno tych lirycznych akcentów, jak i całego wachlarza satyrycznych, kabaretowych pomysłów od Klubu Szyderców Bis. W końcu spotykamy się w święto żartu, w prima aprilis. Spodziewajcie się niespodzianek.

Więcej na: www.klubszydercowbis.pl,   https://www.facebook.com/wieczordylemat/

Bilety w cenie 30/35 zł do nabycia w kasie Teatru i na stronie.


Premiere: 01.04.2019
schedule
aktualnie brak terminów