FLOW / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023
Ula Zerek
director: Ula Zerek
duration: 60 min.
Kids
producers
Prowadząca: Ula Zerek
spectacle description


Przypływ emocji i przepływ energii - warsztat Flow jest ruchową propozycją skierowaną do rodziców z dziećmi, w szczególności tymi najmłodszymi do 1 roku życia. Przyjmując symbiotyczną bliskość emocjonalną i fizyczną między rodzicem i dzieckiem w pierwszym okresie życia jako bazową sytuację, będziemy uważnie przyglądać się tej wyjątkowej relacji, szukając w niej przestrzeni, wspólnego oddechu, impulsów do życiodajnego ruchu. Zajęcia mają na celu stworzenie bezpiecznej, pobudzającej, ale także kojącej atmosfery dla dzieci i rodziców, dając tym starszym możliwość aktywnej relaksacji, regeneracji i odpuszczania napięć. Poprzez subtelny ruch, dotyk i świadomy oddech, będziemy szukać poczucia harmonii, siły oraz zwykłej przyjemności.


O PROWADZĄCEJ:

Ula Zerek – tancerka, producentka, choreografka; żyje i pracuje w Gdańsku; współtworzy Fundację Polka dot promującą i rozwijającą taniec i choreografię w różnych kontekstach życia, nie tylko jako formę sztuki; członkini PLENUM Osób Opiekujących Się. Autorka inderdyscyplinarnych projektów choreograficznych oraz choreografii do spektakli, w tym dla dzieci: „Przypływ” w reż. Alicji Morawskiej-Rubczak, „Momo” w reż. Leny Frankiewicz, „Lato Muminków” w reż. Michała Derlatki, "Tam i Tu", „Sześciu służących” w reż. Michała Derlatki, „Cztery pory roku” w reż. Tomasza Maśląkowskiego. Mama Bolka, Teodora i Rity.


Rekomendacja: na zajęcia prosimy zabrać wygodne ubranie, działamy bez butów; udział w warsztacie można połączyć z oglądaniem spektaklu PRZYPŁYW, do którego Ula Zerek stworzyła choreografię.

Rekomendowany wiek Uczestników: 0-1 lat


Premiere: 31.05.2023
schedule
aktualnie brak terminów