ODWAŻNA, CZYLI WARSZTAT O DZIEWCZYNACH / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023
Adam Gibki, Monika Tomczyk
director: Prowadzący: Adam Gibki, Monika Tomczyk
duration: 60 min.
Children
producers
Prowadzący: Adam Gibki, Monika Tomczyk
spectacle descriptionTeatr to przestrzeń możliwości, tu możesz być nawet smokiem lub nie chcieć być księżniczką. Na co masz ochotę!? Dołącz do wspólnej, rodzinnej zabawy w różne role i postaci. Do poszukiwania, zadawania pytań i znajdowania różnych odpowiedzi. Warsztat jest o dziewczynach, ale nie tylko dla dziewczyn!!! Zabierzcie brata, tatę, dziadka, przyjaciela… bo dziewczyny są super. 


O PROWADZĄCYCH:

Warsztaty poprowadzi fantastyczny duet pedagogiczny - i choć sami o sobie tak nie mówią - ich supermoce sprawdziliśmy na wielu polach i możemy dać Wam gwarancję, że nie będziecie się nudzić.

MONIKA TOMCZYK

Absolwentka Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Akademii Teatru Alternatywnego, pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Łódzkiego, nauczycielka dyplomowana, terapeutka SI, instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Przez wiele lat związana z Teatrem Logos w Łodzi jako aktorka. Reżyseruje i występuje w eksperymentalnych spektaklach teatru niezależnego kolektywu Portiernia Sztuki. Tworzyła Pracownię Twórczego Widza w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi. Obecnie pracuje w Teatrze Miniatura w Gdańsku jako pedagożka teatru.

ADAM GIBKI

Plastyk, historyk sztuki, edukator muzealny i teatralny. Od 2010 roku zajmuje się edukacją artystyczną i kulturową. Absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku. Współpracował z wieloma gdańskimi instytucjami kultury przy licznych projektach wystawienniczych, społecznych i artystycznych. W Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku zatrudniony od 2019 roku na stanowisku specjalista ds. edukacji i organizacji wydarzeń, zajmuje się tworzeniem i koordynacją projektów edukacyjnych oraz warsztatów. Od 2021 w zespole biura projektu miejskiego programu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK.  

Rekomendacja: warsztat łączy czytanie i działanie, dzieci i rodzice uczestniczą w nim wspólnie.

Rekomendowany wiek Uczestniczek: od 3 lat.


Premiere: 31.05.2023
schedule
aktualnie brak terminów