PRZESTRZEŃ ZABAW SENSORYCZNYCH / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2022
--
director: --
duration: 10-17
Kids
producers
spectacle description


FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2022 ZAPRASZA DO ODWIEDZANIA INSTALACJI -
PRZESTRZENI ZABAW SENSORYCZNYCH

Przyjazna, przytulna, pobudzająca kreatywność – taka właśnie jest przestrzeń, którą artystki z Kolekttacz stworzyły specjalnie dla Was. Przez cały czas trwania Festiwalu Najmłodszych w Foyer Teatru Animacji czekać będą na Was obiekty sensoryczne, które z pewnością umilą, ale też ułatwią wejście do teatru. Wiemy przecież doskonale, że niektórzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki, dlatego właśnie przestrzeń stworzona została w miejscu, do którego wchodzicie zaraz po przekroczeniu wrót teatru! Dobrej zabawy!

 

O realizatorach: Kolekttacz

Kolektyw twórczy, który powstał w marcu 2020 roku z potrzeby wspólnego tworzenia. Trzy artystki: Paulina Giwer-KowalewskaAniela Kokosza i Agnieszka Dubilewicz połączyły swoje artystyczne światy i wieloletnie doświadczenia w pracy w obszarach tańca, teatru, edukacji. Kolektyw w swojej praktyce korzysta z narzędzi wywodzących się z technik tańca współczesnego, improwizacji i technik somatycznych. Działania kieruje do dzieci, rodzin, grup zagrożonych społecznym wykluczeniem, uczestników i uczestniczek ze szczególnymi potrzebami. 

„Nasze działania są interdyscyplinarne, elastyczne, uniwersalne, otwarte. Nie dla tych, którzy potrafią tańczyć, ale dla wszystkich, którzy mają ciało! Naszą praktyką staramy się udowadniać, że ruch niejednokrotnie wymyka się stereotypom i normom, odbywa się także daleko od sceny – w codzienności, dotyczy zewnętrza i wnętrza każdego z nas.”


Ważne informacje:
Wiek: 0-5
INSTALACJE odwiedzić można przez cały FESTIWAL NAJMŁODSZYCH
w godzinach otwarcia Teatru Animacji:

1-3.07.2022 godz.10:00-17:00

Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji o festiwalu: www.festiwalnajmlodszych.pl


Premiere: 01.07.2022
schedule
aktualnie brak terminów