TAJEMNICZY, CZYLI WARSZTAT O CHŁOPAKACH / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023
Adam Gibki, Monika Tomczyk
director: Prowadzący: Adam Gibki, Monika Tomczyk
duration: 60 min.
Children
producers
spectacle description


Zapraszamy Was do teatralnego odkrywania tajemnic nie tylko o chłopakach, i nie tylko dla chłopaków!!! Poznacie Laszlo, który już nie boi się ciemności, zgłębicie fakty o tatusiach i… innych fajnych chłopakach, bo przecież chłopaki są super! Wyruszcie razem z nami w teatralną podróż wgłąb ciemności, którą na pewno da się oswoić. 

Warsztat przygotowany we współpracy z Wydawnictwem Frajda.

O PROWADZĄCYCH:

Warsztaty poprowadzi fantastyczny duet pedagogiczny - i choć sami o sobie tak nie mówią - ich supermoce sprawdziliśmy na wielu polach i możemy dać Wam gwarancję, że nie będziecie się nudzić.

MONIKA TOMCZYK

Absolwentka Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Akademii Teatru Alternatywnego, pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Łódzkiego, nauczycielka dyplomowana, terapeutka SI, instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Przez wiele lat związana z Teatrem Logos w Łodzi jako aktorka. Reżyseruje i występuje w eksperymentalnych spektaklach teatru niezależnego kolektywu Portiernia Sztuki. Tworzyła Pracownię Twórczego Widza w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi. Obecnie pracuje w Teatrze Miniatura w Gdańsku jako pedagożka teatru.

ADAM GIBKI

Plastyk, historyk sztuki, edukator muzealny i teatralny. Od 2010 roku zajmuje się edukacją artystyczną i kulturową. Absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku. Współpracował z wieloma gdańskimi instytucjami kultury przy licznych projektach wystawienniczych, społecznych i artystycznych. W Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku zatrudniony od 2019 roku na stanowisku specjalista ds. edukacji i organizacji wydarzeń, zajmuje się tworzeniem i koordynacją projektów edukacyjnych oraz warsztatów. Od 2021 w zespole biura projektu miejskiego programu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK.  


Rekomendacja: warsztat łączy czytanie i działanie, dzieci i rodzice uczestniczą w nim wspólnie.

Rekomendowany wiek Uczestników: od 3 lat.


Premiere: 31.05.2023
schedule
aktualnie brak terminów