Grafika przedstawia dzieci w kolorze szarości na białym tle, z graficznymi, kolorowym elementami, takimi jak np. korona, berło
DZIEŃ DZIECKA PEŁEN ATRAKCJI!

DZIEŃ DZIECKA PEŁEN ATRAKCJI!

Hej, Mali i Duzi Poszukiwacze Przygód! 

W ramach Dnia Dziecka nasz teatr zamienia się w prawdziwe królestwo zabawy!

Zabierzcie ze sobą ogrom siły i przygotujcie się na odlotowe wydarzenia, które dla Was przygotowaliśmy i które z pewnością rozbudzą Waszą kreatywność i ciekawość!

 

Dla wszystkich widzów biorących udział w spektaklach 01.06 mamy niespodziankę!

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty, podczas których będziecie mogli wykonać własne lalki teatralne. Poprowadzi je Alicja Helfojer – aktorka Teatru Animacji – kto wie, może zdradzi Wam parę sekretów o tym jak ożywiać przedmioty!:)

Warsztaty odbędą się w foyer Teatru bezpośrednio po zakończeniu przedstawienia „A niech to gęś kopnie” autorstwa i reżyserii Marty Guśniowskiej. Gramy o 11:00 i o 13:00.

Czas trwania warsztatów: 30 min 

 

METAMORFOZA – WARSZTATY Z CHARAKTERYZACJI TEATRALNEJ

 

Jak przemienić młodzieńca w starca, kobietę w czarownicę, a dziecko w zwierzę? To proste! Można spotkać się z wróżką albo... z charakteryzatorką! Zapraszamy na spotkanie z Margarytą Pronczenko! Charakteryzatorką i czarodziejką w jednej osobie! Dzięki niej, obserwując proces kolejnych przemian, poznacie ciekawostki dotyczące historii makijażu teatralnego, dowiedziecie się, czym różni się charakteryzacja teatralna od filmowej i poznacie tajniki wykonywania efektów specjalnych, a najodważniejsi wybrańcy będą mogli na własnej skórze przekonać się, na czym polega prawdziwa metamorfoza.

Godzina rozpoczęcia - 13:00 

--> LINK DO ZAKUPU BILETÓW <---

Czas trwania: około 75 min.

 

WSZYSTKO NA POKAZ – SPACER TEATRALNY

 

Chcesz zobaczyć jak scena wygląda od kulis, zajrzeć do magazynów oraz zwiedzić naszą Galerię Lalek? Wpadnij i weź udział w naszym spacerze! Przewodnikami są osoby, które teatr znają jak nikt inny i z przyjemnością podzielą się z Państwem swoją wiedzą. Kto wie, może nawet zdradzą Wam jakiś teatralny sekret…? 

Godzina rozpoczęcia - 14:30

--> LINK DO ZAKUPU BILETÓW <--

Czas trwania: 60-75 min.

 

Przybywajcie tłumnie i bawcie się z nami na maksa! Do zobaczenia!