Zdjęcie przedstawia grafikę z dziećmi na neonowo żółtym tle z różowymi napisami.
Świętuj z nami Dzień Teatru!

Świętuj z nami Dzień Teatru!

Już niedługo obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru (27/03), Światowy Dzień Teatru Lalek (21/03) oraz Dzień Teatru dla Dzieci i Młodzieży (20/03).
Z tej okazji postanowiliśmy ŚWIĘTOWAĆ! A jak? Tak jak lubimy najbardziej... lalkowo, teatralnie, warsztatowo i z miłością, rzecz jasna. Do siebie i innych - nawet jeśli inni stworzeni są z gąbki, plastiku czy drewna.
 
23 marca, godz. 16:00-19:00
Lalki dla dorosłych - warsztaty animacji z Arturem Romańskim
 
Nie tylko dzieci bawią się lalkami! Dorosłym też się to zdarza - zwłaszcza w naszym teatrze! Z okazji Święta Teatru zapraszamy na wyjątkowe warsztaty animacji dla dorosłych.
Zajęcia poprowadzi Artur Romański, aktor lalkarz znany naszym widzom z takich spektakli dla pełnoletniej widowni jak "Molier", "Miłość do trzech pomarańczy" czy "Teatrzyk Zielona Gęś". Spotkanie rozpocznie się od wprowadzenia w tajniki supermocy, jaką jest ożywianie przedmiotów. Przekonacie się, ile życia i emocji może mieć w sobie poduszka, ścierka czy lampka na biurko! Następnie Artur pokaże Wam jak sprawdzić, sprawdzić czym różni się kukła od jawajki, a pacynka od lalki muppetowej. Dowiecie się również ile nici ma marionetka, do czego w tradycyjnym teatrze lalkowym służy parawan oraz co robi aktor, który gra ogon. Gwarantujemy dobrą zabawę i sporo zaskoczeń!
 
Koszt: 75 zł/os. 
 
24 marca, godz. 14:15- 15:30
Metamorfozy - pokaz charakteryzacji teatralnej z Margarytą Pronczenko
 
Jak przemienić młodzieńca w starca, kobietę w czarownicę, a dziecko w zwierzę? To proste! Można spotkać się z wróżką albo... z charakteryzatorką! Zapraszamy na spotkanie z Margarytą Pronczenko! Charakteryzatorką i czarodziejką w jednej osobie! Dzięki niej, obserwując proces kolejnych przemian, poznacie ciekawostki dotyczące historii makijażu teatralnego, dowiedziecie się, czym różni się charakteryzacja teatralna od filmowej i poznacie tajniki wykonywania efektów specjalnych, a najodważniejsi wybrańcy będą mogli na własnej skórze przekonać się, na czym polega prawdziwa metamorfoza.
 
Pokaz, na który zapraszamy Was z okazji Święta Teatru będzie pierwszym takim wydarzeniem w naszej ofercie edukacyjnej. Jeśli uznacie go za ciekawą propozycję, zagości w niej na stałe!
 
Koszt: 25 zł/os.
 
--> BILETY TUTAJ <---
 
Więcej informacji:
518 615 556
bow@teatranimacji.pl
 
DO ZOBACZENIA!